Przejdź do treści

Listwy oświetleniowe ścienne

Listwy oświetleniowe ścienne – sposób na nowoczesną dekorację domu

Budując dom czy remontując swoje gniazdko, każdy szuka sposobu na nowoczesne urządzenie, aranżację, która zwali z nóg nie tylko odwiedzających, ale także nas samych. Fantastycznym sposobem na dokonanie tego są listwy LED ścienne. Przemycają nowoczesny charakter do wnętrza, a przy okazji, po jednoczesnym zamontowaniu taśm LED, gwarantują delikatne oświetlenie, idealne na długie zimowe wieczory.

Listwy LED ścienne wytwarzane są z różnych tworzyw sztucznych, a w naszym sklepie królują listwy styropianowe, które są nie tylko wytrzymałe mechanicznie, ale także wykazują się rewelacyjną odpornością na wilgoć. Listwa LED ścienna to nietuzinkowa dekoracja dla domu jednorodzinnego, mieszkania w bloku czy budynku użyteczności publicznej, np. w holach hotelowych czy korytarzach hotelowych. Listwy ledowe ścienne to sztukateria niezwykle łatwa w montażu, dzięki czemu może poradzić sobie z nią sam inwestor. Nie ma konieczności zatrudniania jakiejś wykwalifikowanej ekipy, wystarczy nieco samozaparcia, by stworzyć własnoręcznie rewelacyjne wnętrze.

Listwa oświetleniowa ścienna – czy warto?

Listwy LED ścienne to oryginalna dekoracja, która charakteryzuje się wieloma cennymi walorami estetycznymi i nie tylko. Te wyjątkowe elementy aranżacyjne doskonale maskują wszelkie nierówności powstałe przy styku ściany z sufitem. Dodatkowo, gwarantują ciekawe, klimatyczne oświetlenie, wystarczy dobrać odpowiednie taśmy LED, które mogą różnić się od siebie natężeniem, barwą czy kolorem.

Listwy ledowe ścienne różnią się między sobą wielkością, wysokością, kształtem i przekrojem. W naszym sklepie możesz zakupić listwy z bardziej dekoracyjnymi elementami, które doskonale wpiszą się w styl vintage, glamour, dworkowy czy pałacowy, jednak nie brakuje również niezwykle minimalistycznych i nowoczesnych, które wpasują się we wnętrza loftowe, poprzemysłowe i wiele innych. Sztukateria w postaci listew oświetleniowych ściennych LED to komponenty, które prezentują się niebywale elegancko. W wielu sytuacjach jest to idealny strzał w dziesiątkę. Wiele osób traktuje dekorację listwami oświetleniowymi jako główną atrakcję wnętrza.

Listwa oświetleniowa ścienna – sprawdź, co znajdziesz w naszym sklepie!

Decydując się ostatecznie na dodanie listwy oświetleniowej ściennej do swojego wnętrza, warto wpierw bardzo dokładnie określić jego styl oraz cechy poszukiwanych listew. Takie działanie pozwoli nam uniknąć rozczarowań, które mogłyby pojawić się po zakupie, albo co gorsza, dopiero po montażu. Dopasowanie jest kluczowe, jeśli chcemy bez cienia wstydu chwalić się swoim wnętrzem.

Warto również pamiętać, że w przypadku listew oświetleniowych ściennych, niezbędne jest dokupienie także taśm ledowych, które odpowiadać będą za światło. Taśmy ledowe występują w różnych barwach, ale także w różniących się od siebie tonach, spośród których wyróżnić można trony zimne i ciepłe. Aranżacja pomieszczenia przy pomocy listew oświetleniowych ściennych to strzał w dziesiątkę, jeśli chcemy jednocześnie trwałą, tanią oraz ponadczasową dekorację.