Przejdź do treści

Listwy ścienne

Listwy ścienne – ozdoba na lata

Listwy ścienne stanowią fantastyczne dopełnienie sztukateryjnych dekoracji. W połączeniu z listwami przysufitowymi oraz przypodłogowymi tworzą zgrane sąsiedztwo, a przy okazji sprawiają, że pomieszczenie wygląda niczym wyjęte z katalogu mieszkań. Listwy ścienne z naszego sklepu to wysokiej jakości dekoracje wykonane z najwyższej jakości materiałów, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne czy szkodliwe działanie wilgoci. Obecnie listwy na ścianę cieszą się ogromną popularnością, gdyż doskonale komponują się z wieloma stylami. Ich użycie wcale nie jest ograniczone do stylu vintage, glamour, stylu palacowego czy stylu dworkowego. Wręcz przeciwnie, w naszym asortymencie znaleźć można również bardzo proste, minimalistyczne listwy ścienne, które fantastycznie komponują się ze stylem lofotwym, nowoczesnym czy nowojorskim.

Listwy ścienne dekoracyjne – klucz do uzyskanie pięknego wnętrza

Obecnie jednym z najbardziej podstawowych elementów przy procesie wykańczania wnętrz jest dekoracja styropianowa, a w tym także listwy ścienne. Produkty tego rodzaju fantastycznie komponują się z każdym wnętrzem, niezależnie od jego stylu. Dodatkowo niebywale zabezpieczają ściany przez niebezpiecznym dosuwaniem mebli, takich jak foteli czy kanapy.

Listwy ścienne dekoracyjne wykonane ze styropianu EPS 200 w kolorze białym to doskonała dekoracja, która świetnie wkomponuje się nie tylko w salonie, ale także w sypialni czy w pokoju dziecka. Nie ma różnicy, czy mieszkasz w domu czy w mieszkaniu, czy to jest budynek prywatny, czy użyteczności publicznej – po montażu listew uzyskamy całkowicie nowe, miłe dla oka wnętrze, w którym aż będziemy chcieć przebywać.

Oferujemy listwy ścienne płaskie, które doskonale pasują do stylu nowoczesnego, a jednocześnie świetnie podnoszą walory dekoracyjne pomieszczenia. Choć w ostatnim czasie tego rodzaju dekoracje są naprawdę popularne, ciężko będzie nam znaleźć wśród znajomych kogoś, kto z nich korzystał. Jeśli my się na nie zdecydujemy, wszyscy nasi goście oniemieją z zachwytu, kiedy zobaczą udekorowane listwami ściennymi wnętrze.

Listwy dekoracyjne na ścianę – klucz nowoczesności

Nie da się ukryć, że każdy z nas marzy, by wnętrze domu wyróżniało się wśród rodziny czy znajomych. Pomaga w tym mnogość materiałów oraz ozdób, w tym rozwinięty rynek sztukaterii dekoracyjnej. Listwy na ścianę mogą różnić się między sobą przekrojem – jedne są bardziej dekoracyjne, inne nieco mniej – wysokością czy ceną. Wszystko to to zabiegi, których zadaniem jest zadowolenie każdego typu klienta. Nie każdy inwestor może pozwolić sobie na wiele zbytków podczas budowy domu, jednak w naszym sklepie znajdziesz sztukaterię w tak atrakcyjnej cenie, że nie będziesz mógł się jej oprzeć. Listwy dekoracyjne ścienne to strzał w dziesiątkę, jeśli marzysz o wyjątkowym wnętrzu, bez konieczności zamawiania specjalistycznej ekipy. Montaż dekoracji sztukateryjnych jest bardzo prosty, wystarczy włożyć trochę wysiłku, by móc cieszyć się stylowym, nowoczesnym wnętrzem.